LOF Kalundborg - kurser, foredrag, oplevelser - Nordvestsjælland - Kalundborg & Odsherred

Nordvestsjælland - Kalundborg & Odsherred

Viden i bevægelse

  • @navn
     
    Afspænding
    Start: 11.01.18
    torsdag 10:15
    Kristina Petersen
    Asnæs, Asnæs Grevinge Hallen
  • @navn
     
    Afspænding
    Start: 12.01.18
    fredag 12:00
    Diana Aino Reinert
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Akroyoga barn/ forælder
    Start: 13.01.18
    lørdag 12:00
    Anne Merete Nielsen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Alexanderteknik
    Start: 24.01.18
    onsdag 12:00
    Helle Sune Jensen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Aqua Fitness
    Start: 08.01.18
    mandag 14:00
    Gitte Grønbech
    Asnæs, Asnæs Svømmehal
  • @navn
     
    Aqua Fitness
    Start: 08.01.18
    mandag 12:00
    Gitte Grønbech
    Vig, Vig hallen
  • @navn
     
    Argentinsk Tango
    Start: 18.01.18
    torsdag 19:00
    Maria Jose Grattarola Hansen
    Jerslev Sjælland, Studio KAFA
  • @navn
     
    Bevæg dig glad
    Start: 09.01.18
    tirsdag 09:45
    Jytte Peitsch Kure
    Nykøbing Sj, Nordgårdsskolen
  • @navn
     
    Bevægelse og afspænding
    Start: 09.01.18
    tirsdag 10:00
    Henriette Mæhle Vedsegaard
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Bevægelse-afspænding
    Start: 05.01.18
    fredag 09:15
    Tina Hansen
    Svebølle, Plejecentret 'Åvangen'
  • @navn
     
    Bevægelse-callanetics
    Start: 08.01.18
    mandag 09:30
    Tina Hansen
    Kalundborg, Bredgade 26
  • @navn
     
    Bevægelse-callanetics - Hensynstagende
    Start: 10.01.18
    onsdag 10:10
    Tina Hansen
    Kalundborg, Bredgade 26
  • @navn
     
    Bevægelse-callanetics - Hensynstagende
    Start: 10.01.18
    onsdag 09:00
    Tina Hansen
    Kalundborg, Bredgade 26
  • @navn
     
    blid dynamisk flowyoga
    Start: 09.01.18
    tirsdag 14:45
    Anne Merete Nielsen
    Vig, Vig aktivitetscenter
  • @navn
     
    Blid dynamisk yoga
    Start: 08.01.18
    mandag 18:15
    Anne Merete Nielsen
    Hørve, Vallekilde Hørve Fritidscenter
  • @navn
     
    Brugsting væves
    Start: 09.01.18
    tirsdag 16:30
    Lone Merete Jørgensen
    Høng, Høng Rådhus
  • @navn
     
    Dans, glæde og bevægelse
    Start: 04.01.18
    torsdag 18:00
    Marianne Hartmann
    Kalundborg, Bredgade 26
  • @navn
     
    December ro
    Start: 16.12.17
    lørdag 12:00
    Marriane Mathilde Siff Beyer
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Dobbeltstrik
    Start: 17.01.18
    onsdag 19:00
    Gethe Maag
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Drop in Yoga
    Start: 08.01.18
    mandag 16:45
    Marriane Mathilde Siff Beyer
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Efterfødsel med babysmassage og motorik
    Start: 12.01.18
    fredag 11:30
    Tina Hansen
    Kalundborg, Bredgade 26
  • @navn
     
    El-guitar eller akustisk guitar for begyndere og let-øvede
    Start: 11.01.18
    torsdag 14:00
    Mathilde Schou
    Kalundborg, Musisk Skole
  • @navn
     
    Engelsk
    Start: 17.01.18
    onsdag 17:00
    Hanne Lis Vestergaard Nielsen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Engelsk - øvede
    Start: 15.01.18
    mandag 09:00
    William Mulock Bentley
    Kalundborg, LOF-Huset
  •  
     
    Engelsk for begyndere
    Start: 16.01.18
    tirsdag 15:00
    Keld Holleufer
    Hørve, Sydskolen Hørve
  •  
     
    Engelsk for begyndere
    Start: 10.01.18
    onsdag 15:00
    Keld Holleufer
    Nykøbing Sj, Grundtvigskolen
  • @navn
     
    Engelsk for begyndere og let øvede
    Start: 11.01.18
    torsdag 10:00
    William Mulock Bentley
    Asnæs, Kulturhus Aksen
  •  
     
    Engelsk for øvede
    Start: 10.01.18
    onsdag 16:45
    Keld Holleufer
    Nykøbing Sj, Grundtvigskolen
  •  
     
    Engelsk for øvede
    Start: 09.01.18
    tirsdag 16:45
    Keld Holleufer
    Hørve, Sydskolen Hørve
  • @navn
     
    Er du en torsk til fisk?
    Start: 09.01.18
    tirsdag 17:30
    Kirsten Boier
    Kalundborg, Skolen på Herredsåsen
  • @navn
     
    Flow yoga
    Start: 09.01.18
    tirsdag 16:30
    Anne Merete Nielsen
    Vig, Vig aktivitetscenter
  • @navn
     
    Flowyoga for seniorer
    Start: 08.01.18
    mandag 14:30
    Anne Merete Nielsen
    Hørve, Vallekilde Hørve Fritidscenter
  • @navn
     
    Forældrematematik
    Start: 23.01.18
    tirsdag 18:00
    Ruth Christensen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Fotobehandling for begyndere
    Start: 27.11.17
    mandag 18:30
    Preben Sørensen
    Kalundborg, Rynkevangskolen
  • @navn
     
    Fransk - absolut begyndere
    Start: 10.01.18
    onsdag 17:00
    Britt Singerholm Mikkelsen
    Gørlev, Gørlev Skole
  • @navn
     
    Fransk - let øvede
    Start: 15.01.18
    mandag 18:00
    Marianne Bjergfeldt
    Kalundborg, Skolen på Herredsåsen
  • @navn
     
    Fransk - let øvede
    Start: 15.01.18
    mandag 12:30
    Marianne Bjergfeldt
    Nykøbing Sj, Pakhuset
  • @navn
     
    Fransk - let øvet
    Start: 10.01.18
    onsdag 19:00
    Britt Singerholm Mikkelsen
    Gørlev, Gørlev Skole
  • @navn
     
    Fransk for begyndere
    Start: 15.01.18
    mandag 16:00
    Marianne Bjergfeldt
    Kalundborg, Skolen på Herredsåsen
  • @navn
     
    Fransk for begyndere
    Start: 15.01.18
    mandag 10:45
    Marianne Bjergfeldt
    Nykøbing Sj, Pakhuset
  • @navn
     
    Gavekort 1000 kr
    Start: 01.06.18
    fredag 17:00
    Karina Vincentz Andersen
    Kalundborg, Oplyses senere
  • @navn
     
    Gavekort 200 kr
    Start: 11.06.18
    mandag 17:00
    Karina Vincentz Andersen
    Kalundborg, Oplyses senere
  • @navn
     
    Gavekort 400 kr
    Start: 11.06.18
    mandag 17:00
    Karina Vincentz Andersen
    Kalundborg, Oplyses senere
  • @navn
     
    Genopbyggen yoga efter stress og/ eller angst
    Start: 10.01.18
    onsdag 11:00
    Jeanette Teataud- Johansen
    Vig, Yogafarmen
  • @navn
     
    Hatha-yoga
    Start: 09.01.18
    tirsdag 18:30
    Marianne Krogh
    Kalundborg, LOF-Huset
  •  
     
    Hatha-yoga
    Start: 02.01.18
    tirsdag 13:15
    Birthe Frølich Hansen
    Kalundborg, LOF-Huset
  •  
     
    Hatha-yoga
    Start: 02.01.18
    tirsdag 15:00
    Birthe Frølich Hansen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Hatha-yoga - Hensynstagende
    Start: 12.01.18
    fredag 10:00
    Marianne Krogh
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Hatha-yoga - Hensynstagende
    Start: 04.01.18
    torsdag 10:00
    Birthe Frølich Hansen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Hatha-yoga - Hensynstagende
    Start: 04.01.18
    torsdag 12:00
    Birthe Frølich Hansen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Helse og afspænding
    Start: 09.01.18
    tirsdag 15:00
    Brigitte Tove Nielsen
    Høng, Høng Rådhus
  • @navn
     
    Hensynstagende varmtvands træning
    Start: 08.01.18
    mandag 11:35
    Jytte Peitsch Kure
    Nykøbing Sj, Nykøbing Svømmehal
  • @navn
     
    Hold for gigtplagede
    Start: 08.01.18
    mandag 09:30
    Marie Thorhauge
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Hold for gigtplagede
    Start: 10.01.18
    onsdag 09:30
    Marie Thorhauge
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Internettet
    Start: 05.03.18
    mandag 15:30
    Preben Sørensen
    Kalundborg, Rynkevangskolen
  • @navn
     
    Internettet
    Start: 09.04.18
    mandag 15:30
    Preben Sørensen
    Nykøbing Sj, Grundtvigskolen
  • @navn
     
    IT Grundlæggende
    Start: 05.02.18
    mandag 15:30
    Preben Sørensen
    Nykøbing Sj, Grundtvigskolen
  • @navn
     
    Italiensk - Begyndere/letøvede - Del 4
    Start: 15.01.18
    mandag 10:45
    William Mulock Bentley
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Italiensk - let øvede/ øvede
    Start: 15.01.18
    mandag 18:30
    William Mulock Bentley
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Italiensk for begyndere
    Start: 11.01.18
    torsdag 11:30
    William Mulock Bentley
    Asnæs, Kulturhus Aksen
  • @navn
     
    Klassisk sangundervisning
    Start: 15.01.18
    mandag 16:00
    Annemette Pødenhandt
    Nykøbing Sj, Nordgårdsskolen
  • @navn
     
    Klassisk sangundervisning
    Start: 17.01.18
    onsdag 10:30
    Annemette Pødenhandt
    Nørre Asmindrup, Hos Pødenhandt
  • @navn
     
    Knipling
    Start: 02.01.18
    tirsdag 15:15
    Hanne Berg
    Kalundborg, Dagcentret Munkesøparken
  • @navn
     
    Knipling
    Start: 02.01.18
    tirsdag 18:45
    Hanne Berg
    Kalundborg, Dagcentret Munkesøparken
  • @navn
     
    Knipling
    Start: 10.01.18
    onsdag 18:15
    Helle Schultz
    Høng, Høng skole
  • @navn
     
    Knipling
    Start: 08.01.18
    mandag 10:00
    Hanne Berg
    Asnæs, Kulturhus Aksen
  • @navn
     
    Knivkursus
    Start: 24.11.17
    fredag 18:00
    Mikael Hansen
    Asnæs, Sydskolen - afdelingen Asnæs
  • @navn
     
    Kreativ syning
    Start: 09.01.18
    tirsdag 18:30
    Maria Nielsen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Kreativ syning
    Start: 08.01.18
    mandag 15:45
    Maria Nielsen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Kreativt julebinderi
    Start: 06.12.17
    onsdag 19:00
    Kirsten Stampe Jensen
    Kalundborg, Blomsterværkstedet
  • @navn
     
    Kreativt julebinderi
    Start: 07.12.17
    torsdag 19:00
    Kirsten Stampe Jensen
    Kalundborg, Blomsterværkstedet
  • @navn
     
    kunsten at coache sig selv
    Start: 03.02.18
    lørdag 10:00
    Diana Aino Reinert
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Landskabsmaleri
    Start: 23.02.18
    fredag 15:30
    Solvejg Kristensen
    Kalundborg, Skolen på Herredsåsen
  • @navn
     
    Madlavning for mænd
    Start: 09.01.18
    tirsdag 18:30
    Erik Rygaard
    Høng, Høng skole
  • @navn
     
    Mal på livet løs
    Start: 09.01.18
    tirsdag 19:00
    Solvejg Kristensen
    Kalundborg, Skolen på Herredsåsen
  • @navn
     
    Malekursus med Anette Lynge
    Start: 26.02.18
    mandag 17:30
    Anette Lynge
    Fårevejle, Fårevejle fritidscenter
  • @navn
     
    Massage - lær at massere til hjemmebrug
    Start: 03.12.17
    søndag 10:00
    Morten Nobel
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Meditations- og selvkærligheds kursus
    Start: 20.02.18
    tirsdag 19:00
    Madelene Julieane Helen Johannsen
    Høng, Høng skole
  • @navn
     
    Mor/ barn syning
    Start: 03.02.18
    lørdag 09:30
    Maria Nielsen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Morgenyoga med meditation - Hensynstagende
    Start: 11.01.18
    torsdag 08:30
    Marriane Mathilde Siff Beyer
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Morgenyoga og Afspænding
    Start: 10.01.18
    onsdag 08:00
    Marie Thorhauge
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Motion for mænd
    Start: 10.01.18
    onsdag 11:00
    Oplyses senere
    Kalundborg, LOF-Huset
  •  
     
    Motion og Afspænding
    Start: 11.01.18
    torsdag 09:00
    Hanne Kaspersen
    Snertinge, Vesterlunden ældrecenter
  • @navn
     
    Motion og Afspænding
    Start: 09.01.18
    tirsdag 09:45
    Hanne Kaspersen
    Svebølle, Plejecentret 'Åvangen'
  • @navn
     
    Nakke/ryghold
    Start: 08.01.18
    mandag 10:45
    Tina Hansen
    Kalundborg, Bredgade 26
  • @navn
     
    Nakke/ryghold
    Start: 10.01.18
    onsdag 11:30
    Tina Hansen
    Kalundborg, Bredgade 26
  • @navn
     
    Patchwork
    Start: 16.01.18
    tirsdag 09:45
    Asta Kær Rosenbeck
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Pilates
    Start: 11.01.18
    torsdag 08:30
    Kristina Petersen
    Asnæs, Asnæs Grevinge Hallen
  • @navn
     
    Qi Gong
    Start: 17.01.18
    onsdag 19:00
    Ingrid Bitten Sylvest Pedersen
    Kalundborg, Bredgade 26
  • @navn
     
    Regneark for begyndere
    Start: 09.04.18
    mandag 18:30
    Preben Sørensen
    Nykøbing Sj, Grundtvigskolen
  • @navn
     
    Regneark for begyndere
    Start: 05.03.18
    mandag 18:30
    Preben Sørensen
    Kalundborg, Rynkevangskolen
  • @navn
     
    Ryghold
    Start: 08.01.18
    mandag 16:00
    Marie Thorhauge
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Rytmisk sammenspil
    Start: 10.01.18
    onsdag 19:00
    Jens Jeep Jørgensen
    Jyderup, Bjergsted rytmiske musikskole
  • @navn
     
    Rytmisk sangundervisning
    Start: 11.01.18
    torsdag 14:00
    Clara Birch
    Kalundborg, Musisk Skole
  • @navn
     
    Saxofon
    Start: 09.01.18
    tirsdag 15:00
    Ole Schramm
    Kalundborg, Sprogcentret i Kalundborg
  • @navn
     
    Selvværdsboost for teenagere
    Start: 11.01.18
    torsdag 17:00
    Grethe Lindbjerg Sørensen
    Asnæs, Sydskolen - afdelingen Asnæs
  • @navn
     
    Seniordans
    Start: 05.01.18
    fredag 15:00
    Jytte Lene Sørensen
    Kalundborg, Svallerup Skole
  • @navn
     
    Senioryoga for ryg og skuldre
    Start: 09.01.18
    tirsdag 13:00
    Anne Merete Nielsen
    Vig, Vig aktivitetscenter
  • @navn
     
    Spansk - absolut begyndere
    Start: 11.01.18
    torsdag 19:00
    Karen Ingeborg Domke Gonzalez
    Asnæs, Sydskolen - afdelingen Asnæs
  • @navn
     
    Spansk - Begyndere 2
    Start: 09.01.18
    tirsdag 17:00
    Alfonso Fernando Aguilar Jaime
    Kalundborg, Rynkevangskolen
  • @navn
     
    Spansk- Begyndere
    Start: 11.01.18
    torsdag 13:30
    William Mulock Bentley
    Asnæs, Kulturhus Aksen
  •  
     
    Spansk- Begyndere - Del 2
    Start: 17.01.18
    onsdag 09:00
    William Mulock Bentley
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Spansk- Let øvet/Øvet
    Start: 09.01.18
    tirsdag 18:45
    Alfonso Fernando Aguilar Jaime
    Kalundborg, Rynkevangskolen
  • @navn
     
    Spansk- Letøvede - Del 2
    Start: 17.01.18
    onsdag 10:45
    William Mulock Bentley
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Stres af med strik
    Start: 09.01.18
    tirsdag 16:30
    Diana Aino Reinert
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Strik for begyndere
    Start: 15.01.18
    mandag 19:00
    Diana Aino Reinert
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Styrk dit barn/din teenagers selvværd
    Start: 01.03.18
    torsdag 17:00
    Grethe Lindbjerg Sørensen
    Asnæs, Sydskolen - afdelingen Asnæs
  • @navn
     
    Svøm og træn
    Start: 08.01.18
    mandag 13:15
    Jytte Peitsch Kure
    Vig, Vig hallen
  • @navn
     
    Sy til hjemmet
    Start: 18.01.18
    torsdag 16:45
    Karen Ingeborg Domke Gonzalez
    Asnæs, Sydskolen - afdelingen Asnæs
  • @navn
     
    Tag hånd om din sundhed
    Start: 23.11.17
    torsdag 13:00
    Anne Thomsen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Tai Chi
    Start: 17.01.18
    onsdag 17:15
    Ingrid Bitten Sylvest Pedersen
    Kalundborg, Bredgade 26
  • @navn
     
    Tegning og maling
    Start: 09.01.18
    tirsdag 19:00
    Jack Lundsdal
    Kalundborg, KTC
  • @navn
     
    Tekstbehandling begyndere
    Start: 05.02.18
    mandag 18:30
    Preben Sørensen
    Nykøbing Sj, Grundtvigskolen
  • @navn
     
    Tysk - let øvede
    Start: 16.01.18
    tirsdag 19:00
    Dorte Andersson
    Nykøbing Sj, Grundtvigskolen
  • @navn
     
    Tysk - let øvede
    Start: 18.01.18
    torsdag 19:00
    Dorte Andersson
    Asnæs, Sydskolen - afdelingen Asnæs
  • @navn
     
    Tysk for begyndere
    Start: 16.01.18
    tirsdag 17:00
    Dorte Andersson
    Nykøbing Sj, Grundtvigskolen
  • @navn
     
    Tysk for begyndere
    Start: 18.01.18
    torsdag 17:00
    Dorte Andersson
    Asnæs, Sydskolen - afdelingen Asnæs
  • @navn
     
    Tysk for let øvede
    Start: 25.01.18
    torsdag 18:30
    Ruth Christensen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Tysk for nybegyndere
    Start: 25.01.18
    torsdag 16:30
    Ruth Christensen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Ukulele
    Start: 11.01.18
    torsdag 14:00
    Mathilde Schou
    Kalundborg, Musisk Skole
  • @navn
     
    Varmtvandstræning
    Start: 05.01.18
    fredag 16:50
    Lene Andersen
    Kalundborg, Synscenter Refsnæs
  • @navn
     
    Varmtvandstræning
    Start: 06.01.18
    lørdag 09:00
    Lene Andersen
    Kalundborg, Synscenter Refsnæs
  • @navn
     
    Varmtvandstræning
    Start: 06.01.18
    lørdag 09:45
    Lene Andersen
    Kalundborg, Synscenter Refsnæs
  • @navn
     
    Varmtvandstræning
    Start: 04.01.18
    torsdag 12:00
    Anne Thomsen
    Kalundborg, Synscenter Refsnæs
  • @navn
     
    Varmtvandstræning
    Start: 06.01.18
    lørdag 11:15
    Lene Andersen
    Kalundborg, Synscenter Refsnæs
  • @navn
     
    Varmtvandstræning
    Start: 03.01.18
    onsdag 13:15
    Mie Stilhoff Thomsen
    Kalundborg, Synscenter Refsnæs
  • @navn
     
    Varmtvandstræning
    Start: 11.01.18
    torsdag 20:45
    Lene Jerne Larsen
    Kalundborg, Synscenter Refsnæs
  • @navn
     
    Varmtvandstræning
    Start: 05.01.18
    fredag 16:05
    Lene Andersen
    Kalundborg, Synscenter Refsnæs
  • @navn
     
    Varmtvandstræning
    Start: 06.01.18
    lørdag 08:15
    Lene Andersen
    Kalundborg, Synscenter Refsnæs
  • @navn
     
    Varmtvandstræning
    Start: 03.01.18
    onsdag 11:30
    Mie Stilhoff Thomsen
    Kalundborg, Synscenter Refsnæs
  • @navn
     
    Varmtvandstræning
    Start: 03.01.18
    onsdag 12:30
    Mie Stilhoff Thomsen
    Kalundborg, Synscenter Refsnæs
  • @navn
     
    Varmtvandstræning
    Start: 04.01.18
    torsdag 12:45
    Anne Thomsen
    Kalundborg, Synscenter Refsnæs
  • @navn
     
    Varmtvandstræning
    Start: 04.01.18
    torsdag 13:30
    Anne Thomsen
    Kalundborg, Synscenter Refsnæs
  • @navn
     
    Varmtvandstræning
    Start: 06.01.18
    lørdag 10:30
    Lene Andersen
    Kalundborg, Synscenter Refsnæs
  • @navn
     
    Varmtvandstræning
    Start: 04.01.18
    torsdag 14:15
    Anne Thomsen
    Kalundborg, Synscenter Refsnæs
  • @navn
     
    Varmtvandstræning
    Start: 11.01.18
    torsdag 20:00
    Lene Jerne Larsen
    Kalundborg, Synscenter Refsnæs
  • @navn
     
    Varmtvandstræning
    Start: 03.01.18
    onsdag 13:45
    Mie Stilhoff Thomsen
    Kalundborg, Synscenter Refsnæs
  • @navn
     
    Vintersupper med brød
    Start: 30.01.18
    tirsdag 17:30
    Kirsten Boier
    Kalundborg, Skolen på Herredsåsen
  • @navn
     
    Windows 10 for begyndere
    Start: 27.11.17
    mandag 16:00
    Preben Sørensen
    Kalundborg, Rynkevangskolen
  • @navn
     
    Workshop om stresshåndtering
    Start: 22.01.18
    mandag 18:30
    Eva Borgen Paulsen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Yoga
    Start: 09.01.18
    tirsdag 17:00
    Marriane Mathilde Siff Beyer
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Yoga
    Start: 05.12.17
    tirsdag 17:00
    Marriane Mathilde Siff Beyer
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Yoga
    Start: 20.03.18
    tirsdag 17:00
    Marriane Mathilde Siff Beyer
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Yoga for mænd og kvinder
    Start: 15.01.18
    mandag 16:00
    Wini Hald
    Høng, Høng skole
  • @navn
     
    Yoga for mænd og kvinder
    Start: 15.01.18
    mandag 17:30
    Wini Hald
    Høng, Høng skole
  •  
     
    Yoga mod kroniske smerter og fibromyalgi
    Start: 10.01.18
    onsdag 09:00
    Jeanette Teataud- Johansen
    Vig, Yogafarmen
  • @navn
     
    Yoga til graviditet og fødsel
    Start: 08.01.18
    mandag 16:30
    Anne Merete Nielsen
    Hørve, Vallekilde Hørve Fritidscenter
  • @navn
     
    Yoga/Pilates
    Start: 11.01.18
    torsdag 17:00
    Marie Thorhauge
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Zumba for seniorer
    Start: 10.01.18
    onsdag 09:00
    Carmen Rosa Olsen
    Nykøbing Sj, Nordgårdshallen
  •  
     
    Zumba for seniorer
    Start: 08.01.18
    mandag 09:00
    Carmen Rosa Olsen
    Nykøbing Sj, Nordgårdshallen
  •  
     
    Zumba for seniorer
    Start: 08.01.18
    mandag 10:00
    Carmen Rosa Olsen
    Nykøbing Sj, Nordgårdshallen
  •  
     
    Zumba for seniorer
    Start: 10.01.18
    onsdag 10:00
    Carmen Rosa Olsen
    Nykøbing Sj, Nordgårdshallen
  • @navn
     
    Zumba for seniorer
    Start: 08.01.18
    mandag 11:00
    Marie Thorhauge
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Zumba for seniorer
    Start: 08.01.18
    mandag 12:30
    Marie Thorhauge
    Kalundborg, LOF-Huset
 

Er startet

  • @navn
     
    Aqua Fitness
    mandag 12:00
    Gitte Grønbech
    Vig, Vig hallen
  • @navn
     
    Aqua Fitness
    mandag 14:00
    Gitte Grønbech
    Asnæs, Asnæs Svømmehal
  • @navn
     
    Benhård yoga for rigtige mænd
    torsdag 19:00
    Marie Thorhauge
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Bevæg dig glad
    tirsdag 09:45
    Jytte Peitsch Kure
    Nykøbing Sj, Nordgårdsskolen
  • @navn
     
    Bevægelse og afspænding
    tirsdag 10:00
    Henriette Mæhle Vedsegaard
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Bevægelse-afspænding
    fredag 09:15
    Tina Hansen
    Svebølle, Plejecentret 'Åvangen'
  • @navn
     
    Bevægelse-callanetics
    onsdag 10:10
    Tina Hansen
    Kalundborg, Bredgade 26
  • @navn
     
    Bevægelse-callanetics
    mandag 09:30
    Tina Hansen
    Kalundborg, Bredgade 26
  • @navn
     
    Brugsting væves
    tirsdag 16:30
    Lone Merete Jørgensen
    Høng, Høng Rådhus
  • @navn
     
    Dans, glæde og bevægelse
    torsdag 18:15
    Marianne Hartmann
    Kalundborg, Bredgade 26
  • @navn
     
    De 5 tibetanere og afspænding
    lørdag 11:15
    Liselotte le Dous
    Nykøbing Sj, Pakhuset
  • @navn
     
    Drop in Yoga
    mandag 16:45
    Marriane Mathilde Siff Beyer
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    El-guitar eller akustisk guitar for begyndere og let-øvede
    torsdag 14:00
    Mathilde Schou
    Kalundborg, Musisk Skole
  • @navn
     
    Engelsk
    onsdag 17:00
    Hanne Lis Vestergaard Nielsen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Engelsk - øvede
    mandag 09:00
    William Mulock Bentley
    Kalundborg, LOF-Huset
  •  
     
    Engelsk for begyndere
    onsdag 15:00
    Keld Holleufer
    Nykøbing Sj, Grundtvigskolen
  • @navn
     
    Engelsk for begyndere og let øvede
    torsdag 10:00
    William Mulock Bentley
    Asnæs, Kulturhus Aksen
  • @navn
     
    Fotobehandling for begyndere
    mandag 18:30
    Preben Sørensen
    Asnæs, Sydskolen - afdelingen Asnæs
  • @navn
     
    Fransk - let øvede
    mandag 00:00
    Marianne Bjergfeldt
    Nykøbing Sj, Pakhuset
  • @navn
     
    Gotved pilates
    torsdag 09:00
    Liselotte le Dous
    Nykøbing Sj, Egebjerg Forsamlingshus
  • @navn
     
    Gotved pilates
    torsdag 10:10
    Liselotte le Dous
    Nykøbing Sj, Egebjerg Forsamlingshus
  • @navn
     
    Gotved pilates
    lørdag 10:00
    Liselotte le Dous
    Nykøbing Sj, Pakhuset
  •  
     
    Hatha-yoga
    tirsdag 13:15
    Birthe Frølich Hansen
    Kalundborg, LOF-Huset
  •  
     
    Hatha-yoga
    tirsdag 15:00
    Birthe Frølich Hansen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Hatha-yoga
    tirsdag 18:45
    Marianne Krogh
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Hatha-yoga - Hensynstagende
    fredag 10:00
    Marianne Krogh
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Hatha-yoga - Hensynstagende
    torsdag 10:00
    Birthe Frølich Hansen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Hatha-yoga - Hensynstagende
    torsdag 12:00
    Birthe Frølich Hansen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Helse og afspænding
    tirsdag 15:00
    Brigitte Tove Nielsen
    Høng, Høng Rådhus
  • @navn
     
    Hensynstagende varmtvands træning
    onsdag 12:25
    Jytte Peitsch Kure
    Nykøbing Sj, Nykøbing Svømmehal
  • @navn
     
    Hensynstagende varmtvands træning
    tirsdag 11:45
    Jytte Peitsch Kure
    Nykøbing Sj, Nykøbing Svømmehal
  • @navn
     
    Hensynstagende varmtvands træning
    onsdag 13:30
    Jytte Peitsch Kure
    Nykøbing Sj, Nykøbing Svømmehal
  • @navn
     
    Hensynstagende varmtvands træning
    torsdag 08:00
    Jytte Peitsch Kure
    Nykøbing Sj, Nykøbing Svømmehal
  • @navn
     
    Hensynstagende varmtvands træning
    mandag 09:30
    Jytte Peitsch Kure
    Nykøbing Sj, Nykøbing Svømmehal
  • @navn
     
    Hensynstagende varmtvands træning
    tirsdag 12:20
    Jytte Peitsch Kure
    Nykøbing Sj, Nykøbing Svømmehal
  • @navn
     
    Hensynstagende varmtvands træning
    torsdag 10:40
    Jytte Peitsch Kure
    Nykøbing Sj, Nykøbing Svømmehal
  • @navn
     
    Hensynstagende varmtvands træning
    onsdag 10:25
    Jytte Peitsch Kure
    Nykøbing Sj, Nykøbing Svømmehal
  • @navn
     
    Hensynstagende varmtvands træning
    onsdag 08:10
    Jytte Peitsch Kure
    Nykøbing Sj, Nykøbing Svømmehal
  • @navn
     
    Hensynstagende varmtvands træning
    onsdag 08:45
    Jytte Peitsch Kure
    Nykøbing Sj, Nykøbing Svømmehal
  • @navn
     
    Hensynstagende varmtvands træning
    torsdag 11:15
    Jytte Peitsch Kure
    Nykøbing Sj, Nykøbing Svømmehal
  • @navn
     
    Hensynstagende varmtvands træning
    mandag 10:45
    Jytte Peitsch Kure
    Nykøbing Sj, Nykøbing Svømmehal
  • @navn
     
    Hensynstagende varmtvands træning
    mandag 10:05
    Jytte Peitsch Kure
    Nykøbing Sj, Nykøbing Svømmehal
  • @navn
     
    Hensynstagende varmtvands træning
    torsdag 08:35
    Jytte Peitsch Kure
    Nykøbing Sj, Nykøbing Svømmehal
  • @navn
     
    Hensynstagende varmtvands træning
    torsdag 09:20
    Jytte Peitsch Kure
    Nykøbing Sj, Nykøbing Svømmehal
  • @navn
     
    Hensynstagende varmtvands træning
    torsdag 09:55
    Jytte Peitsch Kure
    Nykøbing Sj, Nykøbing Svømmehal
  • @navn
     
    Hensynstagende varmtvands træning
    tirsdag 12:55
    Jytte Peitsch Kure
    Nykøbing Sj, Nykøbing Svømmehal
  • @navn
     
    Hensynstagende varmtvands træning
    onsdag 09:45
    Jytte Peitsch Kure
    Nykøbing Sj, Nykøbing Svømmehal
  • @navn
     
    Hensynstagende varmtvands træning
    onsdag 11:45
    Jytte Peitsch Kure
    Nykøbing Sj, Nykøbing Svømmehal
  • @navn
     
    Hold for gigtplagede
    onsdag 09:30
    Marie Thorhauge
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Instrumental undervisning
    tirsdag 13:00
    Kenn Bendsen
    Rørvig, Rørvig friskole
  • @navn
     
    Italiensk - Begyndere/letøvede -
    mandag 10:45
    William Mulock Bentley
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Italiensk for begyndere
    torsdag 11:30
    William Mulock Bentley
    Asnæs, Kulturhus Aksen
  • @navn
     
    Knipling
    tirsdag 15:15
    Hanne Berg
    Kalundborg, Dagcentret Munkesøparken
  • @navn
     
    Knipling
    tirsdag 18:45
    Hanne Berg
    Kalundborg, Dagcentret Munkesøparken
  • @navn
     
    Knipling
    onsdag 18:15
    Helle Schultz
    Høng, Høng skole
  • @navn
     
    Knipling
    mandag 10:00
    Hanne Berg
    Asnæs, Kulturhus Aksen
  • @navn
     
    Kreativ syning
    tirsdag 18:30
    Maria Nielsen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Kreativ syning
    mandag 15:45
    Maria Nielsen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Mal på livet løs
    tirsdag 19:00
    Solvejg Kristensen
    Kalundborg, Skolen på Herredsåsen
  • @navn
     
    Meditation og selvkærlighedskursus
    tirsdag 19:00
    Madelene Julieane Helen Johannsen
    Høng, Høng skole
  • @navn
     
    Morgen yoga med Marriane Beyer
    torsdag 08:30
    Marriane Mathilde Siff Beyer
    Kalundborg, LOF-Huset
  •  
     
    Motion og Afspænding
    torsdag 09:00
    Hanne Kaspersen
    Snertinge, Vesterlunden ældrecenter
  • @navn
     
    Motion og Afspænding
    tirsdag 09:45
    Hanne Kaspersen
    Svebølle, Plejecentret 'Åvangen'
  • @navn
     
    Nakke/ryghold
    mandag 10:45
    Tina Hansen
    Kalundborg, Bredgade 26
  •  
     
    Portugisisk - Begyndere/letøvede
    onsdag 19:00
    Zofia Sjeerm
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Ryghold
    onsdag 16:00
    Marie Thorhauge
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Slægtsforskning
    torsdag 14:00
    Jens Birk Kristoffersen
    Jerslev Sjælland, Ubby Forsamlingshus
  • @navn
     
    Spansk - let øvet
    tirsdag 17:00
    Alfonso Fernando Aguilar Jaime
    Kalundborg, Rynkevangskolen
  • @navn
     
    Spansk- Begyndere
    torsdag 13:30
    William Mulock Bentley
    Asnæs, Kulturhus Aksen
  • @navn
     
    Spansk- Begyndere -
    onsdag 09:00
    William Mulock Bentley
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Spansk- Let øvet/Øvet
    tirsdag 18:45
    Alfonso Fernando Aguilar Jaime
    Kalundborg, Rynkevangskolen
  • @navn
     
    Svøm og træn
    mandag 13:15
    Jytte Peitsch Kure
    Vig, Vig hallen
  • @navn
     
    Sy din egen jerseykjole
    onsdag 19:00
    Sanne Schomburg Klestrup Hansen
    Højby, Kjolekompagniet
  • @navn
     
    Tai Chi
    onsdag 17:15
    Ingrid Bitten Sylvest Pedersen
    Kalundborg, Bredgade 26
  • @navn
     
    Tværfløjte
    mandag 17:00
    Ulrik Hansen
    Kalundborg, Musisk Skole
  • @navn
     
    Tysk - let øvede
    tirsdag 19:00
    Dorte Andersson
    Nykøbing Sj, Grundtvigskolen
  • @navn
     
    Tysk for let øvede
    torsdag 18:30
    Ruth Christensen
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Vandreture i Geoparken
    fredag 10:00
    Karina Vincentz Andersen
    Odsherred
  • @navn
     
    Varmtvands træning
    torsdag 11:55
    Jytte Peitsch Kure
    Nykøbing Sj, Nykøbing Svømmehal
  • @navn
     
    Windows 10 for begyndere
    mandag 15:30
    Preben Sørensen
    Asnæs, Sydskolen - afdelingen Asnæs
  • @navn
     
    Yachtskipper af 3. grad
    mandag 19:00
    Mogens Petersen
    Kalundborg, Skolen på Herredsåsen
  • @navn
     
    Yoga
    tirsdag 17:00
    Marriane Mathilde Siff Beyer
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Yoga for mænd og kvinder
    mandag 16:00
    Wini Hald
    Høng, Høng skole
  •  
     
    Yoga mod kroniske smerter og fibromyalgi
    onsdag 09:00
    Jeanette Teataud- Johansen
    Vig, Yogafarmen
  • @navn
     
    Yoga/Pilates
    torsdag 17:00
    Marie Thorhauge
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Zumba
    tirsdag 00:00
    Dinna Guldborg
    Nykøbing Sj, Grundtvigskolen
  • @navn
     
    Zumba for seniorer
    onsdag 09:00
    Carmen Rosa Olsen
    Nykøbing Sj, Nordgårdshallen
  •  
     
    Zumba for seniorer
    mandag 09:00
    Carmen Rosa Olsen
    Nykøbing Sj, Nordgårdshallen
  • @navn
     
    Zumba for seniorer
    mandag 10:00
    Carmen Rosa Olsen
    Nykøbing Sj, Nordgårdshallen
  • @navn
     
    Zumba for seniorer
    onsdag 10:00
    Carmen Rosa Olsen
    Nykøbing Sj, Nordgårdshallen
  • @navn
     
    Zumba for seniorer
    mandag 11:00
    Marie Thorhauge
    Kalundborg, LOF-Huset
  • @navn
     
    Zumba for seniorer
    mandag 12:30
    Marie Thorhauge
    Kalundborg, LOF-Huset
 

Klik på det enkelte kursus/foredrag for mere information og tilmelding.

Kalender